VÍTEJTE U BERUŠEK

 O Vaše děti se starají:

Paní učitelky - Bc. Alexandra Rybářová, řed.MŠ

                               Kateřina Heřmanová

                         Eva Šnoblová

Školnice - Dagmar Karlová

Kuchařka - Kateřina Řezáčová

Pevná linka: 481 319 802

Mobil: 603 337 922

 

"BERUŠKY" SE PŘEDSTAVUJÍ: 

Naší třídu navštěvují děti ve věku 4 - 6 let.

Třída je umístěna v patře budovy, má samostatnou šatnu, umývárnu, třídu a ložnici. Třída je rozlehlá, část je se stolky a židlemi - zde se pracuje, hrají stolní hry, kreslí, stoluje. Druhá část třídy slouží ke cvičení a hrám. Jsou tu hrací koutky - kuchyňka, pokojíček, kadeřnictví, dopravní koberec. Pravidelně s dětmi navštěvujeme naší školní tělocvičnu.

Děti se podílí svými výtvory na výzdobě třídy i šatny. Denní režim se přizpůsobuje individuálním potřebám dětí. Do školky si smí děti přinést plyšáčka na spaní.

Důležitá je pro nás spolupráce s rodinou.

Děti vedeme k samostatnosti, pěstujeme kamarádské vztahy.

Naše aktivity: Mimo MŠ - každodenní vycházky do přírody, v zimě bobování, výlety, různé soutěže a

                                          akce, Akademie

                         V MŠ  - divadelní představení, Bramboriáda, Skřítek Podzimníček, Hallowenský rej,

                                     Mikulášská nadílka, posezení u vánočního stromečku, Karneval, Vítání jara,

                                     Čarodejnice, Velikonoční zahrada, Den matek, fotografování atd.

                     

  Přečíst nahlas celý text! VÍTEJTE U BERUŠEK  O Vaše děti se starají: Paní učitelky - Bc. Alexandra Rybářová, řed.MŠ                                Kateřina Heřmanová                          Eva Šnoblová Školnice - Dagmar Karlová Kuchařka - Kateřina Řezáčová Pevná linka: 481 319 802 Mobil: 603 337 922   BERUŠKY SE PŘEDSTAVUJÍ:  Naší třídu navštěvují děti ve věku 4 - 6 let. Třída je umístěna v patře budovy, má samostatnou šatnu, umývárnu, třídu a ložnici. Třída je rozlehlá, část je se stolky a židlemi - zde se pracuje, hrají stolní hry, kreslí, stoluje. Druhá část třídy slouží ke cvičení a hrám. Jsou tu hrací koutky - kuchyňka, pokojíček, kadeřnictví, dopravní koberec. Pravidelně s dětmi navštěvujeme naší školní tělocvičnu. Děti se podílí svými výtvory na výzdobě třídy i šatny. Denní režim se přizpůsobuje individuálním potřebám dětí. Do školky si smí děti přinést plyšáčka na spaní. Důležitá je pro nás spolupráce s rodinou. Děti vedeme k samostatnosti, pěstujeme kamarádské vztahy. Naše aktivity: Mimo MŠ - každodenní vycházky do přírody, v zimě bobování, výlety, různé soutěže a                                           akce, Akademie                          V MŠ  - divadelní představení, Bramboriáda, Skřítek Podzimníček, Hallowenský rej,                                      Mikulášská nadílka, posezení u vánočního stromečku, Karneval, Vítání jara,                                      Čarodejnice, Velikonoční zahrada, Den matek, fotografování atd.                       Powered By GSpeech