VÍTEJTE U MOTÝLKŮ

O Vaše děti se starají: 

Paní učitelky - Marika Cengerová

                        Jana Češková, zást.ředitelky

                             Jaroslava Svobodová - školní asistent

Školnice - Dagmar Karlová

Kuchařka - Kateřina Řezáčová

Pevná linka: 481 319 801

Mobil: 603 337 881

 

"MOTÝLCI" SE PŘEDSTAVUJÍ:

Naší třídu navštěvují děti 5 - 7 leté, jsme třída PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ.

Náš Třídní vzdělávací plán je přizpůsoben věkovému složení dětí , kdy rozvíjíme všechny oblasti vzdělávání podle RVP. Zaměřujeme se na rozvoj tělesných, rozumových, psychických, poznávacích, mravních, sebeobslužných činností. Vedeme děti k samostatnosti.
Naším cílem je připravit děti k zápisu do základní školy a umožnit jim tak hladší vstup do základní školy.

V naší třídě se dále zaměřujeme na logopedickou prevenci, tělesnou výchovu, ekologii, dopravní výchovu a předplaveckou výuku. Dále u nás ve třídě zpíváme, tancujeme, malujeme, vytváříme z různých materiálů i z keramické hlíny. Využíváme i interaktivní tabuli.  Máme besídky pro rodiče, ale i akce ve školce i na školní zahradě. Zúčastňujeme se také různých akcí mimo školku, veřejných vystoupení, soutěží, přehlídek, jezdíme na výlety a chodíme na dlouhé procházky do přírody nebo okolí mateřské školy.

Naše třída je velká, prostorná, vybavená novým nábytkem, krásnými a funkčními hračkami. Je rozdělena na velkou hernu, kde mají děti své koutky. Zde také cvičíme, hrajeme hry, zpíváme, vzděláváme se a setkáváme se i s ostatními dětmi z jiných tříd. Dále zde máme jídelnu, která slouží i jako pracovna pro děti. Součástí třídy je i prostorná lehárna, kde děti pravidelně odpočívají.

  Přečíst nahlas celý text! VÍTEJTE U MOTÝLKŮ O Vaše děti se starají:  Paní učitelky - Marika Cengerová                         Jana Češková, zást.ředitelky                              Jaroslava Svobodová - školní asistent Školnice - Dagmar Karlová Kuchařka - Kateřina Řezáčová Pevná linka: 481 319 801 Mobil: 603 337 881   MOTÝLCI SE PŘEDSTAVUJÍ: Naší třídu navštěvují děti 5 - 7 leté, jsme třída PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ. Náš Třídní vzdělávací plán je přizpůsoben věkovému složení dětí , kdy rozvíjíme všechny oblasti vzdělávání podle RVP. Zaměřujeme se na rozvoj tělesných, rozumových, psychických, poznávacích, mravních, sebeobslužných činností. Vedeme děti k samostatnosti.Naším cílem je připravit děti k zápisu do základní školy a umožnit jim tak hladší vstup do základní školy. V naší třídě se dále zaměřujeme na logopedickou prevenci, tělesnou výchovu, ekologii, dopravní výchovu a předplaveckou výuku. Dále u nás ve třídě zpíváme, tancujeme, malujeme, vytváříme z různých materiálů i z keramické hlíny. Využíváme i interaktivní tabuli.  Máme besídky pro rodiče, ale i akce ve školce i na školní zahradě. Zúčastňujeme se také různých akcí mimo školku, veřejných vystoupení, soutěží, přehlídek, jezdíme na výlety a chodíme na dlouhé procházky do přírody nebo okolí mateřské školy. Naše třída je velká, prostorná, vybavená novým nábytkem, krásnými a funkčními hračkami. Je rozdělena na velkou hernu, kde mají děti své koutky. Zde také cvičíme, hrajeme hry, zpíváme, vzděláváme se a setkáváme se i s ostatními dětmi z jiných tříd. Dále zde máme jídelnu, která slouží i jako pracovna pro děti. Součástí třídy je i prostorná lehárna, kde děti pravidelně odpočívají. Powered By GSpeech